Розіграш серед всіх, хто оформив передзамовлення на книжку Євгена Клопотенка «Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати» видавництва #книголав — 10 сертифікатів на онлайн-курс «Міркувати як кухар» від Євгена Клопотенка та швейцарської компанії FRANKE
Зваблюйте їжею
разом з кулінарним експертом
Євгеном Клопотенком
Постійний експерт програми «Сніданок з 1+1», у якій навчає глядачів готувати легко та смачно. Ресторатор, засновник та бренд-шеф ресторану нової українскої кухні «100 років тому вперед». Засновник компанії з виробництва соусів та варення «Гастромайстерня Confiture».
Євген Клопотенко
Новий смак — це завжди експеримент
«Книга повністю відповідає моїй місії та місії моєї команди ‒ покращити культуру харчування. Головний меседж у тому, що готувати смачно ‒ це просто. Щоб приготувати страву, після якої хочеться жити, не потрібно витрачати багато коштів та часу. І страви, які є у книзі, це доводять. Я хочу, щоб люди навчилися їсти по-іншому та стали, завдяки цьому, щасливішими», ‒ Євген Клопотенко.
«Швейцарська компанія FRANKE працює на ринку вже більше 100 років, розробляючи новітні та інноваційні вироби для кухні. Якість обробки продуктів та приготування вишуканих страв є нашим пріоритетом. Євген Клопотенко втілив безліч своїх ідей саме завдяки духовці FRANKE.

Дізнавшись про бажання видати книжку рецептів сучасних, простих у приготуванні й водночас смачних страв, ми одразу вирішили підтримати таку ініціативу. Ідея популяризації готування вдома нам дуже близька. Ми поділяємо місію Євгена Клопотенка – покращення культури харчування і сподіваємося, що ця книжка допоможе в цьому. А швейцарська техніка FRANKE зробить смак ваших страв бездоганним», ‒ генеральний директор FRANKE Україна Олег Ришма.
Купуйте книжку «Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» видавництва #книголав та беріть участь в розіграші 10 сертифікатів на авторський онлайн-курс «Міркувати як кухар» від Євгена Клопотенка та швейцарської компанії FRANKE.
ЯЙЦЕ-ПАШОТ
ХУМУС
БІСКОТІ З ЧИЛІ
СМУЗІ
Ми зв'яжемося з переможцями найближчим часом.
Розіграш відбувся!
Вітаємо щасливчиків!
Деталі акції:
•розіграш гіроборду відбудеться 02.09.2019;
•оголошення результатів розіграшу 02.09.2019;
•переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org;
•пропозиція діє тільки на замовлення, оформлені у період дії акції;
•замовлення не можна переоформити в інший день;
•при купівлі на суму понад 1 000 грн (в т.ч. ПДВ) гарантовано надається безкоштовна доставка.
Деталі акції – за телефоном (044) 225-0-505 (дзвінки тарифікуються згідно з тарифами оператора телекомунікацій) або 0-800-600-505 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).