Їжте, пийте... та худніть!
Купуйте книжку «Їж, пий, худни. Здоров'я без дієт»
та беріть участь у розіграші одразу двох сертифікатів, що допоможуть стати стрункішими!
Подарунки:
Сертифікат у Клініці дієтології Самойленко на програму схуднення -5 кілограмів*.
У сертифікат входять консультації та розробка індивідуального плану харчування.
Сертифікат від мережі лабораторій «Сінево» на безкоштовну здачу аналізів пакет № 4.12 «Біохімія крові + звіт з описом лабораторних показників»**.
* - за умови дотримання рекомендацій лікаря
** - перелік аналізів пакету доступний на сайті www.synevo.ua
Наталія Самойленко – лікарка у сфері дієтології та ендокринології, експертка з розробки програм здорового харчування, раціону, стрункості. Упродовж 17 років формує персональні програми оздоровлення організму та харчування: створює індивідуальні раціони, що підходять під вік, стать, рівень фізичної активності та стан здоров'я людини. Клієнтами Наталії Самойленко були Наталія Могилевська, Катя Осадча, Маша Єфросініна, Юрій Горбунов, Марічка Падалко. У 2018 році заснувала клініку дієтології.
ПРО КНИЖКУ:
Головний сучасний стандарт краси – це здоров'я. Контроль ваги, правильне харчування, фізичні вправи необхідні для того, щоб подовжити молодість організму й уникнути багатьох хвороб. Якщо вам здається, що виконувати всі ці приписи важко й марудно, книжка лікарки у сфері дієтології та ендокринології Наталії Самойленко допоможе розібратися у причинах виникнення зайвої ваги, підібрати раціон, сформувати звичку правильного харчування.

Легкий та зрозумілий авторський стиль, оригінальні ілюстрації Наталки Гайди мотивуватимуть на позитивні зміни. Діагностика ваги, гормони і вага, міфи про схуднення, корисна інформація про жири, білки та вуглеводи, вплив переїдання на організм – все це та багато інших, необхідних для здоров'я та молодості відомостей, ви знайдете у книжці Наталії Самойленко.

«Ми вирішили видати книжку Наталії Самойленко, адже дбаємо не лише про духовний розвиток читачів, а й про фізичне здоров'я. Методика лікарки побудована не на припущеннях, а принципах сучасної доказової медицини. Прийом у Наталії може змінити якість життя, допомогти позбутися не лише зайвої ваги як такої, а й супутніх проблем, розібратися в фізіологічних й психологічних причинах її появи. У це важко повірити, але можна бути у хорошій формі, виходячи за межі суворих заборон стандартних дієт. Те, що пропонує Наталія Самойленко, – це інший підхід до свого здоров'я – вдумливий, турботливий і реалістичний»
— Співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.
ВІДГУКИ ЗІРОК:
Ми зв'яжемося з переможцями найближчим часом.
Розіграш відбувся!
Вітаємо щасливчиків!
Деталі акції:

  • час дії акції з 20.11.2018 до 10.12.2018;
  • переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org;
  • оголошення результатів розіграшу 11.12.2018;
  • пропозиція діє тільки на замовлення, оформлені у період дії акції;
  • замовлення не можна переоформити в інший день;
  • при купівлі книжок на Yakaboo.ua гарантовано надається безкоштовна доставка до відділень «Укрпошта» по всій Україні.

Деталі акції — за телефоном (044) 225-0-505 (дзвінки тарифікуються згідно з тарифами оператора телекомунікацій) або 0-800-600-505 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).
© 2004-2018. Усі права захищено
0-800-600-505
Безкоштовно по Україні
044-225-0-505
Слідкуйте за нами: