Розіграш вечері з Лесем Подерв'янським
300 грн
є в наявності
З 03.07.2018 до 03.08.2018 купуйте книжку і беріть участь у розіграші вечері з автором!
Таинственный Амбал
Приз:


Вечеря з Лесем Подерв'янським.
КНИЖКА МІСЯЦЯ
Про книжку:
Якщо ви зачекалися на справжню літературну сенсацію, яка переверне ваші уявлення про українську літературу, то ви її знайдете у цій книжці. А також ви у ній знайдете біографічні пасажі, пригоди відомих персонажів, одкровення-осяяння і дух часу героїв своєї епохи, приправлені гострим гумором.

На цей роман Леся Подерв'янського читачі чекали десятиліття. Хоча культовий автор, художник і драматург не збирався його писати. Та й убгати непристойно живу прозу Подерв'янського у тісний корсет літературних канонів – марна справа. Так само, як обмежувати уяву художника. Він сам створює свій канон. Постмодерністи зруйнували поняття високого й низького в мистецтві, а публіка позбулася ілюзій, що правила гри диктує вона.

Залишивши позаду складні теорії систем, метанаративи, ідеології, гру в бісер, громадські вбиральні у головах усіх народів усіх часів, автор запрошує читача на територію Таємного знання, яке відкривається не кожному. А коли в передчутті катарсису і монументального Grand Finale ви закінчуєте читання, на вас чекає сюрприз. У найкращих традиціях практики Дзен, коли майстер лупцює своїх учнів дерев'яним дрючком, аби допомогти освіжити їхній шлях пізнання. Усе тільки починається.
Цитати з книжки:
– Я його бачив, – сказал Провідник. – Всі, хто його бачать, отримують нові здібності. І ще дещо
Он опять раздвоился, при этом покачнулся, как корабль, а лебединых негров стало восемь. Я попытался уменьшить их хотя бы до шестерых.
– А ми теж так зможемо? – сказал я, когда негров стало четыре.
– Можливо, – сказал Провідник. – Принаймні у вас є шанс. Ви йому подобаєтесь.
– Чому? – спросил Базиль.
Он спросил фальшиво, просто так. «Я ему нравлюсь, потому что я Базиль, мен, цяця, пи***ць усьому» – было написано на самодовольной роже.
– Тому шо ти до***б, – сказал Провідник. – І твій друг також. Ви сліпі, тупі та самовдоволені. Ви хочете розумітися на складних речах і не бачите того, що у вас під ногами. Ви не бачите цілого і не помічаєте нюансів. Усе, чого навчились – то бухать. Причому таку гидоту, що нормальна людина давно б померла.


– Сьогодні субота, – сказал Базиль, – якраз у «Васильку» збираються красіві б***і. Тільки вони ще сплять. Що робити будемо?
– Може, підемо подивимося на амбалів, – сказал Удав, – вони якраз вранці на качалці тусують.
– Відставити б***й і амбалів, – сказал Провідник. – І не думайте, що стежка любові це просто. Хто з вас знає, що таке любов?
– Я знаю, – сказал я. – Це хвороба.
– Для тебе – так, – сказал Провідник. – Це тому що ти кохаєш свою відьму та одночасно кохаєш себе. Ти не можеш вибрати, кого кохати дужче.
Перчинка книжки:
"Може, як ви прочитаєте цю книгу, то вам відкриється: сила і слабкість, вічне і дріб'язок, життя і смерть".

– Микола Вересень


"Нині в Україні Подерв'янського цитують усі – від дітей до поліціантів. Злочинці й інтелігенти, студенти і пенсіонери, ліві та праві, опозиціонери в кулуарах та можновладці в саунах.

Текст написаний смачно й іронічно, біографічні факти закамуфльовані під божевільну гру фантазії, а відверті містифікації подані у науковоподібній формі. Все це зроблено, очевидно, для того, аби читач не сприймав текст буквально, як це часто траплялося з фанатами Кастанеди – вони починали їсти галюциногенні гриби або ж шукати уві сні свої руки.

Отже, панове, можливо, і не варто одразу після прочитання «Таємничого Амбала» скакати в склянку свого друга, ховати тривожні сни і похмільні страхи в дупло дерева, нейтралізовувати особистість своїх ворогів, перетворивши їх на ляльку, виривати репродукції відомих картин з альбомів і накладати їх на мапу України або ж вирушати на пошуки Амбала непідготовленими. Адже, за словами автора: «Всі гарні ідеї перетворюються на лайно …і що краща ідея, то смердючіше її втілення»"

– Леся Калинська, кінорежисер
18+
Вікові обмеження
Про автора:
Лесь Подерв'янський – культова персона українського андеґраунду, нащадок відомої мистецької родини, творець «Клубу естетичної непокори», «естет на барикаді», «катакомбний класик», кумир жінок, художник, драматург, поет, високий красень з аристократичним прізвищем, головний матерщинник України, мандрівник, романтик, людина мистецтва… Про яскравих особистостей легко говорити – це можна робити безкінечно. Від себе можу додати і назвати його неперекладним, але дуже змістовним українським словом – «Митець». Сам себе він називає художником.
Деталі акції:

  • Розіграш безкоштовної вечері з автором відбудеться 04.08.2018
  • Переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org;
  • Оголошення результатів розіграшу 06.08.2018;
  • Пропозиція діє тільки на замовлення, оформлені в період дії акції;
  • Замовлення не можна переоформити в інший день;
  • При купівлі на суму понад 1000 грн. (в т.ч. ПДВ) гарантовано надається безкоштовна доставка.
  • Під безкоштовно мається на увазі отримання послуги за 0,1 грн.
Ми зв'яжемося з переможцями найближчим часом.
Розіграш відбувся!
Вітаємо щасливчиків!
Деталі акції – за телефоном (044) 225-0-505 (дзвінки тарифікуються згідно з тарифами оператора телекомунікацій) або 0-800-600-505 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).
© 2004-2018. Усі права захищено
0-800-600-505
Безкоштовно по Україні
044-225-0-505
Слідкуйте за нами: