ЗАПРОШУЄМО НА
ВІД YAKABOO
#ПІЖАМНІЧИТАННЯ
Сумуєте під час карантину?
Тоді приготуйте свою піжаму та долучайтесь до наших затишних книжкових онлайн-посиденьок з улюбленими українськими авторами та спікерами!
  • поговоримо про класні книжки;
  • послухаємо авторські читання творів;
  • дізнаємось, що ще цікавого і корисного можна робити на карантині;
  • поспілкуємось з гостями;
  • …а ще – чекайте на інтерактив та розіграші!
Графік ефірів
17 квітня
19:30
17 квітня
19:30
Єлизавета Глінська
Кулінарна експертка та письменниця
Ліза Глінська — учасниця, переможниця і суддя «МастерШеф», випускниця кулінарної академії Le Cordon Bleu та лауреат Чемпіонату світу з кондитерського мистецтва Mondial des arts sucres 2016 в Парижі, кулінарна експертка на телеканалі СТБ, засновниця і викладачка кондитерської школи «GL», авторка і видавчиня трьох кулінарних книжок, блогерка.
23 квітня
19:30
23 квітня
19:30
Ольга Фреймут
Журналістка та телеведуча
Ольга Фреймут — журналістка та телеведуча, зірка проєктів «Ревізор» та «Інспектор Фреймут», письменниця та засновниця видавництва для вибагливих читачів з почуттям гумору «Snowdrop», авторка іронічного сучасного етикету від «Школи пані Фреймут», офіційна викладачка етикету та амбасадорка лондонської Академії етикету «Debrette's».
КНИЖКОВЕ ТОК-ШОУ YAKABOOKS
Архів ефірів
Ірена Карпа
Ольга Купріян
Наталія Самойленко
Яніна Соколова
Олена Любченко
6 квітня
19:30
6 квітня
19:30
Ірена Карпа
Письменниця та співачка
Членкиня Українського ПЕН, солістка групи «Qarpa». Авторка романів та кількох дитячих книжок. Нагороди: «Гранослов» (1999), Best Ukrainian Awards (2006). Протягом 2015 – 2019 років була першим секретарем з питань культури у посольстві України у Франції. Мешкає у Парижі.
8 квітня
19:30
8 квітня
19:30
Ольга Купріян
Українська письменниця, літературна критикиня
Cпівзасновниця щорічного «Рейтингу критика: найкращі дитячі та підліткові книжки року», координаторка проекту підтримки дитячого читання BaraBooka. Простір української дитячої книги.
10 квітня
19:30
10 квітня
19:30
Наталія Самойленко
Лікарка у сфері дієтології та ендокринології
Експертка з розробки програм здорового харчування, раціону, стрункості. Впродовж 18 років формує персональні програми оздоровлення організму та харчування: створює індивідуальні раціони, що підходять під вік, стать, рівень фізичної активності та стан здоров'я людини.
13 квітня
19:30
13 квітня
19:30
Яніна Соколова
Журналістка та телеведуча
Журналістка та телеведуча («Рандеву з Яніною Соколовою», «Кіно з Яніною Соколовою», «Вечер с Яниной Соколовой»), засновниця школи екранних мистецтв Screen School та кураторка курсу «Телеведучий - я навчаюсь у зірок!», медіа-амбасадорка руку #HeForShe в Україні, ведуча Одеського Міжнародного Кінофестивалю, володарка двох срібних кнопок на YouTube, а також ідейна натхненниця та душа мультимедійного проекту «Я, Ніна», в рамках якого вийшла однойменна книжка у співавторстві з Ольгою Купріян.
15 квітня
19:30
15 квітня
19:30
Олена Любченко
Експертка у сфері психології розвитку
Психологиня з 20-річним стажем практики, експертка з психології розвитку, психології стосунків і емоційної компетенції. Протягом свого професійного життя і до сьогодні займається психотерапією, веде групи психологічного зростання і розвитку для дорослих, проводить лекції і майстер-класи по всьому світу.
Хочете щось запитати в гостя?
Пишіть і отримаєте відповідь в прямому ефірі
Хочете щось запитати в гостя?
Пишіть сюди і отримаєте відповідь в прямому ефірі:
Ваш e-mail
Хочу спитати у
Тут можна написати своє запитання
Насолоджуйтесь моментом і читайте книжки.