Головний герой – хлопчик Тео, якого і називають "Непосидючкою". Найбільше він любить бігати: точнісінько як його мама, для якої біг — це не просто спорт, а невід'ємна частина життя. Тео знає багато про бігунів, та все ж, під час підготовки до дитячого забігу в його голові зринає безліч запитань. Що потрібно для того, аби стати чемпіоном? Як навчитися завжди бути першим? А головне — як і коли відкрити мамі свою дивовижну таємницю, що пояснить, чому ж він такий «непосидючка»?..
Це захоплива історія для дітей 6-10 років, про біг, любов, дружбу, підтримку і пізнання себе.

Це інструкції для найменших бігунів та їхніх батьків: як вибрати кросівки, що таке пульс і чому важливо його вимірювати, як і коли харчуватись, що таке півмарафони і марафони і як взяти участь у дитячих забігах.

Це книжка-гра, у фіналі якої кожен читач отримає медаль.
Олеся Кешеля-Ісак – журналістка, бігунка-любителька та мама двох дітей. Пробігла вже понад 5 тисяч кілометрів у складі бігового клубу для дівчат Skinny&Strong, у тому числі 3 міжнародні марафони – в Берліні, Чикаґо та Нью-Йорку.
Любов до руху, активність, непосидючість ці риси притаманні не лише самій авторці, а й її дітям. Спостерігаючи за ними, Олеся і придумала історію про хлопчика Тео, друге ім'я якого – Непосидючка. Так Олеся часто називає свого сина, який у три роки здобув свою першу медаль за участь у дитячому забігу.
Авторка ілюстрацій Ольга Дегтярова.
© Всі права захищені 2020