У цій книзі – мої спостереження та рецепти життя, яким воно є для мене. Смачного, простого, зрозумілого, сучасного, але й традиційного. Щоденна метушня та бажання досягнути більшого часто дуже псують якість нашого існування, але його смак легко відновити, якщо повернутися до простоти.

Спілкування з природою та її дарами, прості процеси хімії та фізики, вшанування традицій і нашої історії, дозволяють нам зануритися у світ кулінарії та зробити перебування на кухні відпочинком і цікавим хобі. Я запрошую вас на свою кухню, яка не є ідеальною або показовою, але дарує мені дуже приємні миті, де я можу бути відвертою, простою та домашньою.
Найскладніше – не ускладнювати.
Чекаю вас на своїй кухні.

Даша Малахова
Даша Малахова запрошує на свою кухню, поговорити про життя і навчитись готувати з комфортом. Всі, хто придбає книжку "Моя кухня" на сайті Yakaboo.ua у період з 8 липня по 5 серпня, візьмуть участь у розіграші 20 сертифікатів на онлайн-курс Даші Малахової від Openmind Academy.
Переможці будуть визначені за допомогою сервісу Random.org 05.08.2020 року
Уривки з книжки
Боги на кухні
Друзі на кухні
Сирна запіканка
Лазанья
квітковий кекс

Інформаційний партнер
Купуйте книжку «Моя кухня» та беріть участь в розіграші 20 сертифікатів на авторський онлайн-курс Даші Малахової від Openmind Academy.
Деталі акції:

- Розіграш сертифікатів відбудеться 05.08.2020;
- Оголошення результатів розіграшу 05.08.2020;
- Переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org;
- Пропозиція діє тільки на замовлення, оформлені у період дії акції;
- Замовлення не можна переоформити в інший день;
- При купівлі на суму понад 1 000 грн (в т.ч. ПДВ) гарантовано надається безкоштовна доставка.

Деталі акції – за телефоном (044) 225-0-505 (дзвінки тарифікуються згідно з тарифами оператора телекомунікацій) або 0-800-600-505 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).
© Всі права захищені 2020