Встановіть додаток – і нумо читати!
20 000+ аудіо та е-книжок у вашому смартфоні
Читати – завжди ОК!
1. Завантажуйте мобільний додаток Yakaboo з App Store чи Google Play.

2. Реєструйтеся в додатку за номером телефону. Купуйте книжки поштучно або оформлюйте підписку на місяць (пункт «Керування підпискою» доступний в розділі «Профіль»).

3. Насолоджуйтеся аудіо та е-книжками без жодних обмежень.

4. Нові книжки з'являються у додатку щотижня. Тож насолоджуйтеся найкращим і слідкуйте за оновленнями бібліотеки, щоб завжди бути в курсі актуальних новинок.
Книжки ближче, ніж будь-коли
Але спробувати можна безкоштовно!
Читайте 7 днів = 0 грн
Завантажити додаток
Вартість безлімітної підписки на місяць – 99,99 ₴
Статистика та рекомендації
Читацька статистика не лише мотивує читати частіше та довше, а й на підставі обраних книжок формує персоналізовані рекомендації для ваших корпоративних читачів.
Бібліотека для вашого бізнесу
Окрім персональної книжкової полиці, ви можете створити корпоративну бібліотеку. Ми допоможемо зібрати тематичні книжки для вашого бізнесу чи співробітників, а ви завжди зможете завантажити у добірку власні інформаційні та навчальні матеріали.
Брендована корпоративна бібліотека
Приєднуйтесь до спільноти мобільних читачів Yakaboo
Адже це неймовірні емоції та досвід, яким хочеться поділитися
Варіант 2
Якщо телефон синхронізовано з комп'ютером, клікніть на потрібний магазин мобільних додатків.
Варіант 1
Відскануйте цей QR-код за допомогою камери на смартфоні або планшеті.
Залиште свої контакти, і найближчим часом ми з вами зв'яжемося.
Ім’я та Прізвище
Телефон
Email
Нас читають і радять іншим
4 місяці тому я стала водієм і виконала свою давню мрію – слухати плейлист, який був заготовлений мною задовго до купівлі авто. Мене вистачило рівно на 30 днів. Стало нудно просто слухати музику, а головне – я зрозуміла, що дорогоцінний час у дорозі я проводжу без користі.

І тут я побачила, що Yakaboo і Visa запустили онлайн-бібліотеку з величезним каталогом книг, а головне – з добіркою аудіокнижок. Я отримала бібліотеку в смартфоні і знайшла час слухати – у машині по дорозі в офіс. У день дорога займає близько 1,5 години, а середня тривалість аудіокнижки 6-7 годин. Тобто за 4 дні в середньому я слухаю одну книжку. Слухати можна оффлайн у довгій дорозі, в метро або у подорожі. І ніяких відмовок, що часу читати немає – для нас вже все придумали і організували.
Дарія Любімова
Операційний директор комунікаційної агенції Gres Todorchuk
Мобільний додаток Yakaboo зручний у використанні, стабільно працює навіть у режимі офлайн. Мені більше не потрібно зберігати всі свої книжки в окремих хмарних сховищах, все зберігається у зручному додатку. Додаток дуже багатофункціональний – можна робити закладки, нотатки, є можливість шерити у месенджерах фрагменти тексту, що сподобалися. Для мене особисто, це круте рішення для відряджень чи під час тренувань у спортзалі. Все що мені потрібно у кишені! Читати або слухати книжку ще ніколи не було так просто і зручно.
Олександр Вернигора
Директор DEALS
У мобільному додатку Yakaboo ми зібрали книги, які радимо прочитати нашим співробітникам та учасникам проєкту Школа бізнесу Нова пошта. Для нас це можливість розвиватися разом, читаючи, та заохочувати до цього процесу все більше колег. Літературу бібліотеки можна завантажити на свій смартфон і читати офлайн, навіть без доступу до інтернету, і це дуже зручна функція та перевага додатку.
Лілія Загребельна
Директор департаменту соціальних та іміджевих проектів
компанії Нова Пошта
Я люблю читати у дорозі і для мене додаток Yakaboo став незамінним помічником. По дорозі на роботу за краще читати книги, дуже зручно що додаток працює офлайн і навіть у метро можливо продовжувати читання. А у вечірній час, по дорозі з роботи і коли немає сил на читання або просто зайняті руки, я надягаю навушники і слухаючи аудіокнигу вже добираюся додому, роблю закупівлю у супермаркеті й гуляю у парку.
Анна Петренко
Product manager в Infocus company
Читати – завжди ОК!