П І Д П И С Н И К І В
М І Л Ь Й О Н
Я К
Д Н І В
Р О З К Р У Т И Т И
В А Ш
А К А У Н Т
З А
3 0
К Е Й Н
Б Р Е Н Д А Н
210 грн
А У Д І О В Е Р С І Я
П О Д А Р У Н О К*
У
Секрети успіху для тих, хто хоче створити успішний бізнес, розповісти світові про свої ідеї або просунути бренд.
Метод тестування контенту й ефективного використання платної реклами, завдяки якому ви зможете значно збільшити кількість реальних підписників.
ВІДГУКИ ЕКСПЕРТІВ
Книга входить до ТОП-3 книжок про соціальні мережі на Amazon!
Кеті Курік
Журналістка та авторка, Yahoo!
«Сьогодні інтернет настільки засмічений, що навіть по-справжньому чудовий контент може бути похований або проігнорований. Хороша новина полягає у тому, що ви можете самостійно контролювати свою спроможність отримувати широку аудиторію – і ви можете почати вже сьогодні, з "Мільйона підписників"».
Джастін Бальдоні
Зірка серіалу «Незаймана Джейн»
«Коли ми потребували допомоги у випуску цифрового серіалу, який, як ми знали, може принести багато хорошого у світ, Брендан був першою людиною, котрій я зателефонував. Я радий, що він пише книгу і передає свої дослідження та досвід».
Джон Яшні
Засновник компанії Raintree Ventures, колишній керівник та головний креативний директор Legendary Entertainment
«Брендан Кейн буде вашим провідником у туманному світі соціальних медіа, завдяки своєму стратегічному підходу він стає пророком в інтернет-середовищі».
ЧИТАТИ УРИВОК
ПРОСЛУХАТИ УРИВОК
ПРО АВТОРА

Брендан Кейн
b@seakers.com
Брендан Кейн розробляє нові маркетингові ходи для корпорацій, брендів та знаменитостей, які входять у список Fortune 500. Він допомагає брендам знаходити нову аудиторію, зацікавлену у відповідних товарах і послугах. Наразі він консультує Strike Social стосовно партнерства у сфері розваг.

Strike Social – найбільша у світі компанія з TrueView реклами та YouTube аналітики. Strike Social проводить понад 2500 кампаній TrueView на день для таких брендів, як Disney, Fox, NBC, Netflix, XBOX, LinkedIn та для багатьох інших компаній, які входять у списки Fortune 500.

Брендан розпочав свою кар'єру в Lakeshore Entertainment, де він відповідав за всі аспекти інтерактивної медіа стратегії компанії. У Lakeshore він працював над 16 фільмами, які принесли прибуток у 685 мільйонів доларів. Перебуваючи в Lakeshore, Брендан першим провів найважливішу та найефективнішу кампанію з просування кінопродукції Lakeshore.

Брендан продовжує розробляти застосунки та платформи для знаменитих клієнтів, таких як Тейлор Свіфт, Ріанна, Xzibit, Чарльз Барклі, Майкл Стран, супермодель Адріана Ліма та професійний скейтбордист Раян Шеклер. Брендан відомий тим, що створив інноваційний застосунок для Тейлор Свіфт та Ріанни, який може автоматично перетворити будь-який профіль Facebook на вебсайт менш ніж за 60 секунд.

Понад 50 мільйонів людей у всьому світі встановили застосунки та платформи, які Брендан створив для своїх клієнтів-знаменитостей. Він також виступав консультантом асоціації гравців NHL та NFL щодо підсилення їх цифрових пропозицій як для гравців, так і для вболівальників.
НАЙКРАЩЕ ПРО SMM. ІНШІ БЕСТСЕЛЕРИ
КЛЮЧОВІ ПОНЯТТЯ
УМОВИ АКЦІЇ
Період дії акції з 31 липня до 31 серпня 2020 року
Подарунок надається за умови купівлі паперової версії книжки
«Мільйон підписників. Як розкрутити ваш акаунт за 30 днів»
Подарунок буде доступний у розділі «Мої аудіокнижки» в Особистому кабінеті
Пропозиція діє тільки на замовлення, оформлені у період акції
Замовлення не можна переоформити в інший день
При купівлі на суму понад 1000 грн (разом з ПДВ) доставка безкоштовно!
*Під подарунком мається на увазі придбання аудіокнижки за 0,01 грн.

Деталі акції – за телефоном (044) 225-0-505 (дзвінки тарифікуються згідно з тарифами оператора телекомунікацій) або 0-800-600-505 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).
Що потрібно знати:

Коли я отримаю аудіокнижку у подарунок?


Тільки після оплати замовлення паперової книжки «Мільйон підписників».

Де та як я можу отримати доступ до аудіокнижки?

Для отримання аудіокнижки необхідно увійти в Особистий кабінет, натиснувши у верхньому правому куті сайту Yakaboo.ua кнопку «Вхід», ввести логін (номер телефону або e-mail), пароль та в розділі «Мої аудіокнижки» завантажити подарунок. Чи просто перейти в «Мої аудіокнижки» свого Особистого кабінету, якщо ви вже увійшли в свій обліковий запис на сайті Yakaboo.ua раніше.

Що можна робити з книгою-подарунком?

Використовувати в особистих цілях будь-яким способом. Слухати, конвертувати, зберігати резервну копію. Єдиний виняток – забороняється передавати подарунок іншим особам чи розміщувати її в інтернеті для загального користування.

Інші відповіді у розділі Питання
П І Д П И С Н И К І В
М І Л Ь Й О Н
Я К
Д Н І В
Р О З К Р У Т И Т И
В А Ш
А К А У Н Т
З А
3 0
К Е Й Н
Б Р Е Н Д А Н
210 грн
А У Д І О В Е Р С І Я
П О Д А Р У Н О К !
У