КНИЖКОВЕ ТОК-ШОУ YAKABOOKS
Говоримо про книжки і не тільки
Плануєте вечір вдома? Тоді приєднуйтесь до нашого книжкового ток-шоу! Проведемо час з користю, крутими спікерами, цікавими книжками, а головне — всі разом!
  • поговоримо про класні книжки;
  • послухаємо авторські читання творів;
  • дізнаємось, що ще цікавого і корисного можна робити на карантині;
  • поспілкуємось з гостями;
  • …а ще – чекайте на інтерактив та розіграші!
Графік ефірів
3 червня
19:30
3 червня
19:30
Саша Дергоусова
Письменниця
Засновниця одного з найуспішніших в Україні весільних агентств «Dergousova Agency» і бренду постільної білизни «Home me». Ініціатор публікації в українському перекладі книги сучасних філософів Кришнаджі і Притаджі «Чотири священні секрети».
Архів ефірів
Ярослав Грицак
Софія Андрухович
Дорж Бату
Любомир Остапів
Дарка Озерна
Оксана Мороз
Макс Кідрук
Олександр Авраменко
26 травня
19:30
26 травня
19:30
Олександр Авраменко
Учитель вищої категорії, методист, заслужений працівник освіти України
Є одним із найпомітніших популяризаторів української мови. Автор понад п'ятдесяти підручників і посібників з української мови та літератури. Учитель вищої категорії, методист, заслужений працівник освіти України. Є автором бестселерів «100 експрес-уроків української» та «100 експрес-уроків української. Частина 2», що стали найпопулярнішими за всю історію існування інтернет-магазину Yakaboo. Це абсолютні бестселери, які поповнили книжкові полиці майже 100 000 українців. Нещодавно також вийшла його новинка «50 експрес-уроків української для дітей». Автор і ведучий експрес-уроків української в «Сніданку з 1+1».
24 квітня
19:30
24 квітня
19:30
Ярослав Грицак
Історик
Ярослав Грицак — історик, публічний інтелектуал, професор Українського Католицького університету, директор Інституту історичних досліджень Львівського Національного університету ім. І. Франка. Автор численних публікацій з модерної історії України та Центрально-Східної Європи. Редактор журналу «Україна модерна», член редакцій журналів Slavic Review, Ab Imperio.
27 квітня
19:30
27 квітня
19:30
Софія Андрухович
Письменниця, перекладачка та публіцистка
Авторка прозових книжок "Амадока", "Фелікс Австрія", "Сьомга", "Жінки їхніх чоловіків", "Старі люди", "Літо Мілени". А також дитячої книжки-картинки "Сузір'я Курки", яку вона створила разом з ілюстраторкою Мар'яною Прохасько. "Сузір'я Курки" увійшло до міжнародного каталогу "White Ravens". Роман Софії "Фелікс Австрія" отримав відзнаку "Книга року BBC", перекладений шістьма мовами та екранізований (фільм "Віддана").
29 квітня
19:30
29 квітня
19:30
Дорж Бату (Андрій Васильєв)
Письменник
Український письменник бурято-монгольського походження. Автор дилогії «Франческа. Повелителька траєкторій» і «Франческа. Володарка офіцерського жетона» та роману «Моцарт 2.0». Живе у США.
07 травня
19:30
07 травня
19:30
Любомир Остапів
Фінансист, автор
Український фінансист, радник з сімейних фінансів та управлінської звітності бізнесу, автор книги «Любов та Бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи». Партнер iPlan.ua, засновник соціального проекту Сімейний Бюджет. Один з найкращих випускників університету «Києво-Могилянська Академія», 2011 – Executive MBA, Києво-Могилянська бізнес школа. Учасник проекту Нові Лідери 2019 (ТОП-50). Консультував провідні українські технологічні стартапи.
13 травня
19:30
13 травня
19:30
Дарка Озерна
Журналістка, авторка
Медична журналістка, біологиня і популяризаторка здорового способу життя. Пише колонки для "ВВС Україна", "Український тиждень", "Повага" та "Ногибоги", входить до комунікаційної команди Уляни Супрун, веде програми про здоров'я і науку на Радіо "Культура".
14 травня
19:30
14 травня
19:30
Оксана Мороз
Засновниця ініціативи "Як не стати овочем", авторка
Майже 20 років пропрацювала в індустрії вірусмейкерів, маніпулюючи громадською думкою. Реалізувала понад 1000 проектів, зокрема працювала на президентських і парламентських виборах, брала участь у виведені фінустанов з кризи. Серед її клієнтів були топ-політики і бізнесмени, про яких чув майже кожен українець. З 2015 року постійний запрошений спікер Києво-Могилянської бізнес школи.
19 травня
19:30
19 травня
19:30
Макс Кідрук
письменник
Український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», збірки оповідань «Заради майбутнього» та фантастичної дилогії «Бот». Два з трьох його останніх романів — «Зазирни у мої сни» і «Де немає Бога» — входили до короткого списку премії «Книга року ВВС». Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.
ВИБРАНЕ З ПРЯМИХ ЕФІРІВ
У БЛОЗІ YAKABOO
Як це було
попередні ефіри
Хочете щось запитати в гостя?
Пишіть і отримаєте відповідь в прямому ефірі
Хочете щось запитати в гостя?
Пишіть сюди і отримаєте відповідь в прямому ефірі:
Ваш e-mail
Хочу спитати у
Тут можна написати своє запитання
Насолоджуйтесь моментом і читайте книжки.