Японська методика індивідуального розвитку, по якій займається 4 мільйони дітей в 49 країнах.
У наявності українською та російською мовами.
Складність завдань у зошитах KUMON збільшується поступово, непомітно для дитини. Короткі вправи займають не більше 20 хвилин на день.
Розвиваємо дрібну моторику, готуємо руку до письма, тренуємо мислення і знайомимося з математикою за методикою індивідуального розвитку.
Детальніше про систему KUMON:
Усі завдання подано в ігровій формі. Дитина не вчиться, а грає, набуваючи певних навичок.
Система роботи з KUMON:
Навички засвоюються гірше, якщо дитина проходить KUMON занадто швидко. Запропонуйте їй різні зошити, щоб вона робила одне-два завдання на день із кожного зошита.
Одне-два завдання на день
Навіть якщо завдання даються легко, їх потрібно робити послідовно, без пропусків — це допоможе закріпити всі набуті навички.

Послідовно
Коли дитина зробить завдання — похваліть її. Це обов'язкова частина навчання. Так вона побачить, що її старання цінують, і буде продовжувати заняття із задоволенням.
Хваліть дитину
KUMON
У 2018 році маленькі учні 1-го класу разом із вчителями та батьками розпочинають велику роботу – формування нової української школи. Педагогіка партнерства приходить на зміну авторитарному підходу. На перший план виходить повага до особистості, доброзичливість і позитивне ставлення, довіра, діалог-взаємодія, проактивність, право вибору, добровільність прийняття зобов'язань, обов'язковість виконання домовленостей.

Важливу увагу в новій школі приділяють формуванню компетентностей. Учні не просто набувають знання, а вчаться використовувати їх на практиці та опановують навички. Одна з компетентностей – уміння вчитися впродовж життя. Формуванню цієї компетентності активно сприяють методичні системи, що навчають учнів працювати самостійно, так звані «Щоденні 5» та «Щоденні 3». Гарний результат при цьому показує використання зошитів розроблених для самостійної роботи. По-перше, ці зошити полегшують працю вчителя: час на підготовку до уроків зменшується. По-друге, діти із задоволенням виконують різноманітні завдання в цих зошитах.
і нова українська школа
Одними з таких зошитів є добре відомі у світі KUMON.

Методика, розроблена в Японії, базується на повторенні однотипних завдань із поступовим ускладненням. Це допомагає дитині якісно засвоїти та закріпити набуті навички.
А ось так можна батькам запропонувати оцінити роботу дитини.
Додається у кожному зошиті серії KUMON від «Ранок»
У 1954 році вчитель математики Тору Кумон побачив в щоденнику свого сина, другокласника Такеші, двійку з арифметики. Щоб допомогти, він вирішив щовечора давати йому невеликі завдання — на один аркуш із зошита.

Поступово Кумон ускладнював завдання — після того як переконувався, що Такеші засвоїв матеріал. Займаючись по 20 хвилин на день, його син так сильно обігнав своїх однолітків, що до шостого класу вже вивчав диференціальні рівняння.

Батьки однокласників Такеші, помітивши його успіхи, попросили Кумона займатися і з їхніми дітьми. Так з'явився перший навчальний центр KUMON, в якому навчання проходило цілком по його зошитах. Метод Кумона став популярним в Японії, і в 70-х роках навчальні центри стали відкриватися по всьому світу.

У 1995 році главою навчального центру став син Тору Кумона — Такеші, з чиєї двійки з арифметики почалася ця історія.
Тору Кумон
Вчитель математики, засновник навчальних центрів KUMON
Все почалося з двійки:

Ті самі зошити, за якими займався Такеші

Більшість батьків чомусь не вміють хвалити дітей. Часто після занять чую, як мама вимовляє: «Ну чому ти так криво зробив? Ти що, не міг рівніше?» А в тому-то і справа, що не міг. Дитина засмучується, розуміє, що старалася даремно, і втрачає інтерес. Мені здається, справа в тому, що батьки і собі, і дитині ставлять гігантську мету, на досягнення якої треба витратити пару років. Поки результату немає, вони нервують, засмучуються, лають себе і дитину. А KUMON вчить цінувати маленькі досягнення, тобто бути щасливим, — а це дуже важливо.
Юлія Тараканова
Психолог, педагог, директор дитячого центру «Сімейний клуб»
Книжки українською
мовою
Перші кроки
2+
Базові навички
3+
KUMON. Серія "Базові навички"
видавництво Ранок
Математичні навички
3+
KUMON. Серія "Математичні навички"
видавництво Ранок
Книжки російською
мовою
2
Перші кроки
2
від 2-х років
2
Лінії і лабіринти
2
від 2-х років
2
Працюємо з ножицями
2
від 3-х років
2
Вчимося рахувати
2
від 3-х років
Нам 4 роки через місяць. Вирішили пройти 5 лабіринтів, вийшло без проблем. Рівень складності поступово збільшується. Дочка сказала, що олівці хочуть ще побродити по болотах, містах, лісах (половина лабіринтів на певну тематику, можна обігравати ситуації, це весело). Раджу!
Анна, 34 роки
Гарний папір, зі смаком виконані ілюстрації, деякі лабіринти намальовані в формі милих предметів і тварин, деякі — абстрактні. Доньці 2,5 роки. Вона в захваті. Маленьким дітям подобається писати фломастером. Але в аналогічних дешевших виданнях фломастером писати не можна — просвічує крізь папір. Старшому синові, майже 5 років, подобається варіант для старших. Для дитини 2-3 років рекомендую брати першу книжку з коалою — must. Взагалі висока ціна книги абсолютно виправдана, завдань багато, папір відмінний.
Поліна, 29 років
Цей посібник дуже сподобався моїй дитині 4,5 роки. Зошит удосконалює навички роботи з ножицями і клеєм, розвиває уяву і логіку. Кожна сторінка — це виріб, з яким потім можна гратися. Причому досить довго, тому що папір щільний.
Інга, 32 роки
Син, 4,5 роки, дуже впертий і непосидючий хлопчик. Але робочі зошити KUMON створили диво. З величезним задоволенням робить завдання. Складніше і складніше, краще і краще, крок за кроком! Задоволений і гордий собою. Йому подобається колір малюнків, завдання, якість паперу. Дуже рекомендую. Самі купили всі зошити серії.
Тетяна, 40 років
Відгуки:
Дякую за таку книгу! Граючи, дитина вчить цифри. Займаємося щовечора, після садка. Малюк робить по 2-3 завдання в кожній книзі. Йому 5 років. Раніше не хотів займатися, а тепер сам відкриває гарні книжки. Мені дуже подобається якість поліграфії. Просто чудово! Обов'язково куплю інші книги.
Діана, 36 років
Дитина неповних 3 років в захваті. Лабіринти, дуже широкі спочатку, поступово звужуються і ускладнюються. Це прекрасно тренує руку. Відмінна альтернатива прописами, які у нас не дуже йдуть: палички і кружечки здаються нудними.
Ксенія, 35 років
© 2004-2018. Усі права захищено
0-800-600-505
Безкоштовно по Україні
044-225-0-505
Слідкуйте за нами: