ФЛЕШМОБ YA_ЧИТАЮ
Долучайся до флешмобу ya_читаю та ставай супергероєм!
Місія Yakaboo – зробити Україну найбільш читаючою країною Європи. І її з нами поділяє багато читачів. На підтримку цієї спільної глобальної мети Yakaboo розпочала всеукраїнський флешмоб Ya_читаю, який об'єднує всіх амбасадорів Книги.

Якщо читання – це частина твого життя, то поділися нею зі світом! Адже саме твій голос може надихнути когось розпочати його читацький шлях. Чим більше голосів лунатиме одночасно, тим більше нових прихильників читання з'являтиметься в Україні.

Стань супергероєм, який змінює життя своїм прикладом!
Приміряй на себе знак суперсили #Ya_читаю.
СТАНЬ АМБАСАДОРОМ ЧИТАННЯ!
Ya_читаю. А що читаєш зараз ти?
  1. Зроби пост у Facebook чи Instagram з хештегом #Ya_читаю та розкажи у ньому про книжку, яку ти читаєш саме зараз. Це може бути текст, фото, відео чи live stream. А щоб розповідь була яскравішою – можна скористатися стильними стікерами та каверами - більше у наших соціальних мережах.

  2. Тегни свого/свою друга/подругу, вчителя/вчительку, учня/ученицю, улюбленого/улюблену автора/авторку або просто людину, яка тобі цікава, та запитай "А що читаєш зараз ти?".

  3. Взяти участь у флешмобі можна індивідуально, парою, компанією, офісом чи класом. Тегай компанії та організації, виші та школи.
Скажіть світу «Ya_читаю» разом з Yakaboo та іншими амбасадорами читання.
ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ФЛЕШМОБУ
Все дуже просто
Спробувати тут
Спробувати тут