ЧОЛОВІЧІ ПРАВИЛА.
220 грн
СТОСУНКИ,
ПСИХОЛОГІЯ
МАРК МЕНСОН
ВПЕРШЕ
УКРАЇНСЬКОЮ!
КЕКС
ОСОБИСТИЙ ДОСВІД СТОСУНКІВ ВІД АВТОРА БЕСТСЕЛЕРІВ «ТОНКОЕ ИСКУССТВО ПОФИГИЗМА», «ВСЕ ХРЕНОВО»
ЧОМУ ВАРТО ПРОЧИТАТИ
НЕСТАНДАРТНИЙ ПОСІБНИК ЗІ ЗНАЙОМСТВ І ПОБАЧЕНЬ
ПРО ЕМОЦІЙНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, УРАЗЛИВІСТЬ І ЧЕСНІСТЬ
MUST-READ ВІД ЕКСПЕРТА З ПОБАЧЕНЬ (А ЇХ У АВТОРА БУЛО ЧИМАЛО!)
Редакційна політика видавництва АП – надавати якісний контент мовою цільової аудиторії видань, тому в основі україномовних книг лежать ретельна робота виключно з оригіналом тексту. Так, особливістю редагування англійського перекладу Марка Менсона стала влучна адаптація розкутого авторського стилю мовою сучасного українського молодіжного сленгу. Остаточний варіант перекладу погодив сам автор бестселеру, і вже скоро кілька примірників українських «Чоловічих правил» вирушать до нього в Нью-Йорк.
ОСОБЛИВОСТІ ВИДАННЯ
АНАСТАСІЯ КОСТЕЦЬКА
ГЕНЕРАЛЬНА ДИРЕКТОРКА
АЛЬПІНА ПАБЛІШЕР УКРАЇНА
«Чоловічі правила» — це
посібник зі знайомств від Марка Менсона, який швидко здобув популярність серед підписників його блогу. У своєму виданні він пропонує надійну стратегію, як швидко та з мінімумом зусиль стати чоловіком, який вміє справляти незабутнє враження на приголомшливих жінок!
ПРО ЩО КНИЖКА
Менсон чесний перед собою і читачем. Домогтися навіть найнедоступнішої жінки можна. Просто треба перестати брехати собі та іншим, навчитися спілкуватися, позбутися образу крутого альфа-самця (якщо ви плануєте завести стосунки, а не обмежитися черговим телефонним номером) і банально працювати над собою. Жінкам подобаються щирість, безкорисливість, незалежність і уразливість. Так, саме уразливість. Не як прийом, а як образ мислення і життя. Важливо усвідомити свою цінність і зрозуміти свої бажання. Вам будуть відмовляти – і це нормально. Щоб вигравати, не треба боятися. Відмова – це початок. Неуспіх сьогодні можна перетворити на завтрашній тріумф.
Більшість посібників з пікапу націлені на те, щоб чоловікові не відмовили. У моїй же теорії відмова відіграє найважливішу роль. Відмови неминучі, тому слід виробити стратегію, що дозволяє використовувати їх на благо. Коли вам відмовляють – це корисно.
ЦИТАТИ З КНИЖКИ
Ключ до привабливості – емоційна незалежність. А незалежність заснована на готовності бути уразливим. Уразливість же у свою чергу – це чесність і з собою, і з оточуючими.
Коли ви спілкуєтеся з жінкою, є тільки дві справжні теми бесіди: вона і ви. Все інше має або відкривати вашу особистість їй, або її особистість – вам.
З точки зору більшості жінок, незалежний чоловік подібний до жінки з ідеальними грудьми і скульптурними сідницями.
ЧИТАТИ УРИВОК
ВІДЕО
ПРО АВТОРА
Марк Менсон (1984) — американський письменник, професійний блогер, інтернет-підприємець, консультант з особистого розвитку, засновник, а також виконавчий директор компанії «Infinity Squared Media LLC».

З 2007 року працює з людьми, у яких є емоційні проблеми й кризи у відносинах. Багатий досвід фахівця налічує тисячі людей з більш ніж 30-ти країн світу. Книга Менсона «Тонке мистецтво пофігізму» займає 6 місце в списку бестселерів «New York Times» за 2019 рік.

Свій перший блог почав вести у 2009 році, як маркетинговий інструмент власного бізнесу, згодом створив блог «markmanson», який має величезну популярність. Всього за кілька років число постійних відвідувачів сайту зросло до 2 млн.
Менсон пише на тему культури, життєвої психології, особистісного розвитку, самовдосконалення, відносин, дає корисні поради, як заводити знайомства.

Статті Марка Менсона публікувалися в багатьох великих інтернет і медіа виданнях, в т.ч. «CNN», «BBC News», «Yahoo!», «Time», «Vox». Дебютну книгу Менсона «Models: Attract Women through Honesty» («Чоловічі правила») видано у 2011 році. Книга про те, як стати привабливим чоловіком, активно зайнявшись саморозвитком. Матеріал заснований на результатах багаторічних досліджень в галузі психології.

Другу книгу автора «The Subtle Art Of Not Giving A F*ck» («Тонке мистецтво пофігізму») світ побачив у 2016-му. Книга вчить конструктивно сприймати негативний досвід і допоможе відшукати надійну основу для щасливого життя. У 2019 видано 3-тю книгу Марка Менсона - «Everything is F*cked: A Book About Hope». Автор порушує тему неминучих недоліків усередині кожного з нас, аналізує релігію і політику, а також, чому сьогодні вони так схожі між собою. Ставить під сумнів усталені дефініції щастя, віри, свободи, надії.

ІНШІ КНИЖКИ З СЕРІЇ
МАРК МЕНСОН
«ТОНКОЕ ИСКУССТВО ПОФИГИЗМА. ПАРАДОКСАЛЬНЫЙ СПОСОБ
ЖИТЬ СЧАСТЛИВО»
225 грн
МАРК МЕНСОН
«ВСЕ ХРЕНОВО. КНИГА О НАДЕЖДЕ»
235 грн
МАРК МЕНСОН
«МУЖСКИЕ ПРАВИЛА. ОТНОШЕНИЯ, КЕКС, ПСИХОЛОГИЯ»
250 грн
МАРК МЕНСОН
«ВИТОНЧЕНЕ МИСТЕЦТВО ЗАБИВАТИ НА ВСЕ. НЕСТАНДАРТНИЙ
ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМ»
185 грн
МАРК МЕНСОН
«УСЕ ЗАМАХАЛО.
АЛЕ НАДІЯ Є»
195 грн
ЕЛЕКТРОННА ВЕРСІЯ
АУДІОВЕРСІЯ
А ЩЕ
Є СТІКЕРИ
У ТЕЛЕГРАМ
ЧОЛОВІЧІ ПРАВИЛА.
220 грн
СТОСУНКИ,
ПСИХОЛОГІЯ
МАРК МЕНСОН
КЕКС